Czyszczenie chłodzenia w laptopie

Czyszczenie chłodzenia w laptopie

 Czyszczenie chłodzenia w laptopie
 CZYSZCZENIE LAPTOPA W MYSŁOWICACH

Czyszczenie chłodzenia w laptopie. Twój laptop powinien być w dobrej kondycji po przez usługi i serwis Itsoftcare w Mysłowicach.

Itsoftcare Oferujemy szybką usługę dla różnych  modeli.
 CZYSZCZENIE LAPTOPA W Mysłowicach

Usługi czyszczenia wentylatorów i radiatorów laptopów mają wielkie znaczenie jeżeli chodzi o prawidłowe działanie komputera. Jeśli twój komputer, laptop został zakupiony ponad dwa lata temu, a układ chłodzący nigdy nie był czyszczony to czas na wielkie czyszczenie.

Wentylatory laptopa są odpowiedzialne za chłodzenie najważniejszych komponentów komputera. Szczególnie w ultrabookach są one upakowanych dość ciasno w obudowę, a  gorące powietrze dmucha przez nie duże wentylacyjne otwory. Nie tylko powietrze przechodzi przez te otwory.

W miarę upływu czasu małe cząstki kurzu i brudu dostają się do maszyny za pomocą  wentylatora zatykając częściowo jego ujście. Wentylator przez to jest nieefektywny i musi pracować na najwyższych obrotach, przez co praca zaczyna się uciążliwa ze względu na gorącą obudowę i głośną pracę.

Gdy wentylator działa ciągle bez obniżania temperatury, komputer może zachowywać się niestabilnie i wieszać się w nieoczekiwanym momencie. Wentylator może się zatrzeć zbyt dużą ilością brudu. Komputer może się przegrzać lub ulec awarii.

Dlatego zalecamy, abyś wyczyścił w serwis komomputerów ITSOFTCARE swoje chłodzenie raz na rok lub dwa lata. Prosta operacja wykonana przez profesjonalistów może wydłużyć żywotność Twojego urządzenia i zwiększyć jego szybkość.

Nie czekaj, aż laptop będzie się wyraźnie przegrzewał za każdym razem, gdy go włączysz. Zadzwoń do naszego zespołu zajmującego się czyszczeniem laptopów i umów się na spotkanie.
Usługa czyszczenia laptopa

Laptopy przyciągają kurz, brud i mikroskopijne cząstki. Szczególnie wrażliwe na to są otwory wentylacyjne, które tworzą wiry w powietrzu otaczającym twoją maszynę. Dzieje się tak, ponieważ wydmuchiwany jest gorący wylot i wciąga się chłodniejsze powietrze.

Otwory na napędy CD i porty zewnętrzne mogą z upływem czasu zostać zatkane.

Nasze usługi czyszczenia laptopów są szybkim i niedrogim sposobem, aby zapobiec uszkodzeniu maszyny przez brud i kurz.
Czy mogę sam WYCZYŚCIĆ mojego laptopa?

Tak, możesz. Czyszczenie wentylatorów laptopa to stosunkowo prosta praca. Jeśli jednak nie wiesz, jak to zrobić, lub użyjesz niewłaściwego sprzętu do czyszczenia wentylatora, możesz uszkodzić system chłodzenia lub wtłoczyć brud dalej do wnętrza laptopa.

Możliwe jest również, że użycie na przykład sprężarki może uszkodzić delikatne elementy sprzętu.

Zalecamy korzystanie z profesjonalnych usług czyszczenia laptopa w celu uniknięcia uszkodzeń i zapewnienia optymalnego przeczyszczenia sprzętu.
Zamawiaj czyszczenie laptopa co rok

Dobrym pomysłem jest zamawianie usługi czyszczenia wentylatora laptopa co rok. Czyszczenie wentylatora laptopa nie tylko poprawia wydajność systemu chłodzenia, ale też wydłuża to żywotność ważnych komponentów, takich jak dysk twardy, czy płyta główna.

Laptopy będące regularnie czyszczonymi działają ciszej, płynniej i dłużej.

OZNAKI ŻE LAPTOP BĘDZIE WYMAGAŁ CZYSZCZENIA

Czy Twój laptop jest głośny?

Czy po krótkim czasie robi się bardzo gorący?

Jeśli Twoja maszyna jest tak głośna, że nie słyszysz filmu, który oglądasz, albo jest zbyt gorąca, to znaki ostrzegawcze, że wentylator jest zatkany kurzem i brudem. Nie wyrzucaj swojego komputera! Oddaj go do naszego serwisu.

Odgłosy, które wydają Ci się początkiem końca, mogą być po prostu dźwiękiem laptopa, który wymaga trochę pracy przy nim.

Czy Twój laptop nagle się wyłączył?

Czy odczuwasz problemy z jego wydajnością?

To może być znak, że wentylator nadaje do czyszczenia, lub wymiany Nasi fachowcy są w stanie szybko zdiagnozować problemy związane z czyszczeniem.

Jeśli więc podejrzewasz, że twoja maszyna potrzebuje takiej usługi, zadzwoń dziś do naszego serwisu komputerów ITSOFTCARE zajmującego się czyszczeniem laptopa .

Dostarczymy Twój sprzęt gotowy do działania tak szybko, jak tego potrzebujesz. A jeśli problemem nie jest wentylator, zdiagnozujemy usterkę i postawimy maszynę na nogi.
TANIE CZYSZCZENIE LAPTOPA

Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć związanych z czyszczeniem i usuwaniem brudu z laptopów lub komputerów.

 
Czyszczenie chłodzenia w laptopie
Czyszczenie chłodzenia w laptopie
czyszczenie chłodzenia w laptopie
Czyszczenie chłodzenia w laptopie